пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Національний Театр Будапешта. Варто побачить!

Поки ще свіжі спогади та емоції від поїзки до Будапешту хочу трішки поділитись у блозі.
Є в Будапешті одна цікава місцина, здається ще не дуже популярна серед туристів, бо автобусів з китайцями там не помітили))). Проте заслуговує на увагу. Ми там були в останній день. І саме ця прогулянка принесла мені багато задоволення. За адресою Гізі Байора, 1 знаходиться Національний театр Будапешта, поряд Палац Мистецтв, а навколо паркова зона. 
Фасад театру має оригінальний вигляд, це наче величезний корабель. 
Ліворуч за бортом затонула стіна з колонами. Нажаль не знаю що вона символізує, але враження справляє.

Поруч з театром постаті відомих угорських акторів в образі. Такий вигляд театр має з боку. 
Поряд сучасні офісні будівлі, зелена зона де вільно прогулються в краватках та на підборах працівники. До речі, стіни в офісах прозорі, скляні). І це мабуть так приємно відірвати погляд від монітору і побачити як розпускаються дерева, або після важливих перемов з чашкою кави милуватись на Дунай, чи спостерігати як бавляться діти на майданчику (він там теж є, з гойдалками, пісочницями). Територія повністю відкрита, прогулятись там може будь-хто, будь-коли. На перших поверхах офисних будівель спорт зали, які забиті після шостої. Є кафе і магазини, які о шостій вже зачинені)). 
Я не офісний працівник, але мріяла б там попрацювати)))
Так виглядають офісні будівлі з борту корабля)) на закаті сонця.
Як на мене енергетичне місце, незвичне, дуже цікаве і просто неймовірно гарне коли вмикається підсвітка. Дуже ми хотіли побачить ту пісвітку, але приїхали зарано і довелося більше години чекати. Обійшли все навколо, роздивились, спостерігали за людьми які пишно вдягнені збирались на виставу, позаглядали в скляні вікна спорт зали))). 
Замерзли, почали нудьгувати і хотіли їхать до готелю. Але все ж таки дочекались і не даремно! Коли почала вмикатись підсвітка, все навколо перетворилось на казку! Раптом стало тепло, затишно і дуже атмосферно! 
Далі просто фото з різних ракурсів!


З борту корабля на Дунай.
Офісні центри.Дістатись сюди просто! Проїхатись 2 трамваєм, популярним серед туристів, через свій мальовничий маршрут, уздовж Дунаю до мосту Ракочі. 
Дякую, що дочитали! Сподіваюсь вам було цікаво))!