понеділок, 6 листопада 2017 р.

Весільний альбом з метеликами і сердечками

Процес створення нового альбому для мене - це ціла історія. Два тижні часу інтенсивної роботи, як мінімум, я витрачю на його виготовлення. Не знаю, як інші справляються за кілька днів!?))) Вони явно супергерої! Звичайно, маю свої хитрощі як прискорити роботу, наприклад, робити основу заздалегідь, розділяти роботу на етапи, мати в запасі різні універсальні матеріали на різні випадки, таке інше. Але в загальному підсумку виходить два тижні не менше! Супергерої, поділіться секретом, а!?
***      ***      ***
Цей красунчик один з останніх. Над ним працювала... ох, не наважусь зізнатись... доооовго! 2 місяці (тут мавпочка що закриває очі руками). Так складалися обставини, а я була від них дуууже залежна))). І замовниця на щастя не поспішала)))
Все ж таки важливий результат. А він такий: альбом стриманий, монохромний, з великою кількісттю чіпборду, водночас ніжний, але не зефірний. З кольором окрема історія, бо мені дуже хотілося додати рожевого, квіткових принті, але за проханням замовниці стрималась. І в данному випадку ну дуже правильно зробила!
Загальний розмір десь 23х24 см (завжди забуваю поміряти готовий альбом))), 6 розворотів, вмістить більше 50 шт. фото розміром 10х15 см, має 2 конверти і 5 кишеньок.
З матеріалів: папір від First Edition і трохи від ScrapMir чудові чіпборди від ScrapBox (деякі трохи модернізовані, як от рамка на обкладинці))), Вензелик і Artistic Line.


Далі розвороти + детальки! 
Шейкер із золотавими паєтками. Цей розворот з фотографією сестриного весілля для наглядності)) Тут же чарівний ключик від Scrap Box, дуже хотілося його використати, а весільний альбом - як раз той випадок.


Дякую, що заглядаєте!

Немає коментарів:

Дописати коментар