вівторок, 4 жовтня 2016 р.

Про блокноти

Сьогодні про блокнотик для доньки. 
Аня має їх цілу колекцію і щось там постійно нотує, описує подорожі, цікаві події, колись писала про кожен день, о котрій вона встала, що їла, коли лягла спати))). Описи подорожей, то взагалі окрема розмова. Вона нотує всі найменші деталі, що і де їли, скільки то коштувало, що кому купили, назви готелей, визначних місць, як туди діставались. І всі описи мають чіткий хронологій порядок. Тому, якщо треба щось згадати звертаємось до Ані))).
Я давно обіцяла їй зробить блокнот бо останній саморобний закінчився. В мене навіть був готовий блок, Аня підібрала папір для форзаців, а в мене все руки не доходили зібрати це до купи. Чарівним поштовхом було замовлення на блокноти для вчителів. Зробила їх аж 22 шт.
Тож щоб закріпити навички))), а точніше вже по інрерції продовжую робити блокноти, перший для доньки, на підході ще кулінарна книга).


 Кавові сторінки і закладка із саморобною китичкою. Застібка - резинка на гудзик.


І ще пара фото блокнотиків для вчителів. Нажаль якість фото не дуже(( Але на згадку треба тут залишить. Це був шикарний досвід, 22 шт меньне ніж за тиждень, безперервна робота протягом останніх 24 годин. Здається я отримую задоволення від роботи на грані можливостей, фізичних і психічних))). Якщо б було треба, повторила б не вагаючись.